Nasze Usługi

Assistance domowy

Assistance domowy

Assistance domowy zapewnia organizację fachowej pomocy w razie problemów w miejscu zamieszkania. Świadczenia assistance domowego najczęściej występują jako rozszerzenie ubezpieczenia domu lub mieszkania. Mogą funkcjonować również jako dodatek do innych, niekoniecznie ubezpieczeniowych produktów, np. przy kredytach hipotecznych lub kartach bankowych.

Assistance komunikacyjny

Assistance komunikacyjny

W ramach assistance samochodowego zapewniamy kompleksową pomoc w przypadku awarii lub wypadku pojazdu. Pomoc może obejmować nie tylko holowanie samochodu, ale także inne świadczenia, realizowane dla wszystkich podróżujących.

 

Assistance medyczny

Assistance medyczny

Assistance medyczny to usługa zapewniająca szybką i profesjonalną pomoc w razie problemów zdrowotnych, związanych z nagłym zachorowaniem oraz wypadkiem. W zależności od wariantu, pomoc może obejmować wszystkich członków rodziny.

 

Assistance podróżny

Assistance podróżny

Assistance podróżny zapewnia pomoc w razie wystąpienia nieprzewidzianego zdarzenia w podróży, jak np. choroba, wypadek czy zaginięcie bagażu.

 
 

Likwidacja szkód

Likwidacja szkód

APRIL Polska Assistance to firma, która od lat posiada ugruntowaną pozycję na rynku krajowym i zagranicznym w zakresie likwidacji szkód dla krajowych i zagranicznych zakładów ubezpieczeń, a także brokerów, sieci serwisowych oraz firm posiadających znaczne floty pojazdów.
 

Organizacja call-center & Concierge

Organizacja call-center & Concierge

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz najnowocześniejszej technologii, jesteśmy w stanie świadczyć usługi call center na najwyższym światowym poziomie. Concierge to pomoc w organizacji codziennych czynności, których zlecający nie może lub nie chce wykonać samodzielnie. Dzięki tej usłudze każdy może poczuć się ważny i wyjątkowy.

Polityka prywatności

 

APRIL to międzynarodowy holding ubezpieczeniowy powstały w 1988 roku we Francji (Lyon). Założyciel APRIL, Bruno Rousset, przyjął sobie za główny cel dostarczenie klientom kompleksowych i zarazem prostych rozwiązań ubezpieczeniowych.

Naszym działaniom przyświecają 4 podstawowe wartości: Prostota, Empatia, Wyobraźnia, Czas reakcji. Zgodnie z mottem Grupy "Zmieniamy oblicze ubezpieczeń", działamy tak, by uczynić rynek ubezpieczeń prostym i bardziej przyjaznym klientowi.