Nasze ubezpieczenia turystyczne

Roczne ubezpieczenie podróży zagranicznych Easy Travel 365

Easy Travel 365

Ubezpieczenie obejmuje nieograniczoną liczbę podróży w ciągu roku. Nie musisz martwić się zakupem ubezpieczenia na każdą podróż z osobna – kupujesz raz i masz gwarancję fachowej, natychmiastowej pomocy przez cały rok, wszędzie gdzie tego potrzebujesz. Każdorazowo ochroną objęta jest podróż poza granice Polski, która trwa do 92 dni.

Ubezpieczenie podróży krótkoterminowych Easy Travel

Easy Travel

Poszukujesz ubezpieczenia na krótki wyjazd za granicę? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Ubezpieczenie dla osób indywidualnych lub grup z atrakcyjnym pakietem zniżek. Optymalne sumy ubezpieczenia i fachowa natychmiastowa pomoc, wszędzie gdzie tego potrzebujesz. 

Easy Way Back

Easy Way Back

Nagła zmiana wakacyjnych planów? Przyczyn zmuszających Cię do rezygnacji lub powrotu z wyjazdu może być wiele. Dzięki ubezpieczeniu Easy Way Back, umożliwiającemu pokrycie kosztów przerwania, zmiany lub rezygnacji z podróży, nagły powrót do Polski nie będzie musiał wiązać się dla Ciebie z dodatkowymi kosztami. Co więcej, możesz nawet otrzymać zwrot kosztów za opłacone, ale niewykorzystane usługi.

Polityka prywatności

 

APRIL to międzynarodowy holding ubezpieczeniowy powstały w 1988 roku we Francji (Lyon). Założyciel APRIL, Bruno Rousset, przyjął sobie za główny cel dostarczenie klientom kompleksowych i zarazem prostych rozwiązań ubezpieczeniowych.

Naszym działaniom przyświecają 4 podstawowe wartości: Prostota, Empatia, Wyobraźnia, Czas reakcji. Zgodnie z mottem Grupy "Zmieniamy oblicze ubezpieczeń", działamy tak, by uczynić rynek ubezpieczeń prostym i bardziej przyjaznym klientowi.