Roczne ubezpieczenie podróży zagranicznych Easy Travel 365

Często podróżujesz za granicę w celach prywatnych lub zawodowych? Wybierasz się w daleką podróż? A może planujesz rozpoczęcie pracy sezonowej za granicą?

Easy Travel 365

Poznaj roczne ubezpieczenie podróży zagranicznych Easy Travel 365.

Nowa, udoskonalona formuła ubezpieczenia podróży zagranicznych Easy Travel 365 to idealne rozwiązanie dopasowane do potrzeb osób podróżujących często lub na długo za granicę w celach prywatnych, jak również zawodowych.

Już nie musisz martwić się zakupem ubezpieczenia na każdą kolejną zagraniczną podróż. Ubezpieczenie Easy Travel 365 obejmuje ochroną nieograniczoną liczbę podróży w ciągu roku, a każdy Twój wyjazd może trwać nawet do 92 dni.

Polska - Points forts - Easy Travel 365 - 2

Ubezpieczenie obejmuje m.in. rekreacyjne uprawianie sportów letnich i zimowych, ochrona w przypadku zaostrzenia chorób przewlekłych oraz na wypadek ataków terroryzmu i wybuchu wojny. Stały kontakt z Centrum Pomocy daje poczucie bezpieczeństwa w każdej chwili i w każdych okolicznościach.

Zalety

 • Dopasowana oferta bez ograniczeń
  W ramach Easy Travel 365 bez ograniczeń wiekowych i opłat do- datkowych otrzymujesz ubezpieczenie kosztów leczenia aż do 265 000 PLN, OC do 100 000 PLN oraz NNW do 30 000 PLN. Zakres ubezpieczenia dopasowujesz do swoich potrzeb. To proste.
 • Ochrona w czasie pracy za granicą>
  Ubezpieczenie Easy Travel 365 to rozwiązanie dla osób podróżujących za granicę w celach zawodowych, gwarantująca bez dodatkowej składki ochronę przed skutkami następstw nieszczęśliwych wypadków oraz wysokimi kosztami leczenia związanymi z wykonywaniem pracy, w tym pracy fizycznej, za granicą.
 • Podróżujesz, ile chcesz
  Ubezpieczenie Easy Travel 365 to ochrona nieograniczonej liczby podróży w ciągu całego roku. Każda podróż może trwać aż do 92 dni.
 • Zawsze po polsku
  W trudnych chwilach z wykupionym ubezpieczeniem Easy Travel 365 wezwiesz i uzyskasz pomoc w języku polskim. Nasz operator Assistance gwarantuje pomoc po polsku 24h/365 dni w roku na całym świecie.
 • APRIL eDoctor
  APRIL eDoctor, czyli bezpłatna e-konsultacja z polskim lekarzem przez video chat lub rozmowę telefoniczną. Gdziekolwiek jesteś wystarczy, że opiszesz objawy swojej choroby a polski lekarz doradzi w zakupie konkretnych leków, wystawi receptę lub zarekomenduje odbycie stacjonarnej wizyty lekarskiej, na którą wystawi odpowiednie skierowanie. Prosto i wygodnie!
 • Ochrona w przypadku zaostrzenia chorób przewlekłych w cenie
  Jeśli podczas podróży nasili się zdiagnozowana u Ciebie choroba przewlekła, np. cukrzyca, nadciśnienie, choroby serca, astma, pokryjemy koszty leczenia, ratownictwa i transportu.
 • Rekreacyjne sporty letnie i zimowe
  Lubisz sport? W ramach podstawowego zakresu ubezpieczenia Easy Travel 365 będziesz objęty ochroną podczas rekreacyjnego uprawiania sportów letnich i zimowych. Za dodatkową opłatą możesz rozszerzyć zakres swojego ubezpieczenia o sporty wysokiego ryzyka.
 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawsze w cenie
  Jeśli wyrządzisz krzywdę innej osobie lub uszkodzisz jej mienie, w ramach ubezpieczenia może zostać jej wypłacone odszkodowanie.

Twoje Świadczenia

Łączna kwota świadczenia w przypadku zajścia danego zdarzenia ubezpieczeniowego.

 • Koszty leczenia ratownictwa i transportu: 265 000 PLN
 • OC: 100 000 PLN
 • NNW: 30 000 PLN
 • Assistance 24h: TAK
 • Rekreacyjne uprawianie sportów letnich i zimowych: TAK
 • Zaostrzenie choroby przewlekłej: TAK

Cena

 • Easy Travel 365: już od 199 zł/rok

Informacje ogólne

 • Długoterminowa ochrona - jedna polisa obejmująca wszystkie wyjazdy przez 365 dni (bez ograniczeń co do liczby wyjazdów za granicę). Jednorazowo maksymalny czas pobytu za granicą wynosi 92 dni.
 • Zakup ubezpieczenia on-line (polisa przychodzi na adres e-mail) lub u agenta ubezpieczeniowego w wybranym mieście. W przypadku chęci skorzystania z ubezpieczenia szybki kontakt z całodobowym centrum pomocy.

 

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Ubezpieczycielem jest SOGESSUR S.A., zakład ubezpieczeń w formie spółki akcyjnej, utworzony i działający zgodnie z prawem francuskim, z siedzibą pod adresem: Tour D2, 17 bis Place des Reflets, 92919 Paris La Defense Cedex Francja, zarejestrowany we Francji pod numerem spółki 379 846 637 R.C.S. Nanterre, działający w Polsce poprzez oddział: SOGESSUR S.A. Oddział w Polsce, z siedzibą we Wrocławiu (50-062), Plac Solny 16, wpisany do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 000532682..

Agentem jest APRIL POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Sienna 73, 00-833 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000262086, o kapitale zakładowym w wysokości 351 000,00 zł, NIP: 1132626599, REGON: 140578578, wpisana do rejestru agentów ubezpieczeniowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem 11166704/A. Pełnomocnictwo Agenta dostępne jest na stronie www.april-polska.pl.

Usługi powiązane

 • Stała opieka całodobowego Centrum Pomocy w podróży - masz możliwość kontaktu w każdej chwili w celu uzyskania natychmiastowej, fachowej pomocy lub konsultacji.
 • Organizacja wizyt lekarskich - nie musisz się martwić o kontakt z placówkami i lekarzami za granicą, otrzymujesz wsparcie przy zamawianiu wizyt lekarskich i badań lub przy organizacji transportu.

Lista krajów nie objętych

Zakres terytorialny świadczenia ochrony ubezpieczeniowej zależy od wybranej przez Ubezpieczającego strefy geograficznej. W każdym przypadku ochrona ubezpieczeniowa nie obowiązuje na terytorium Polski.

Przydatne dokumenty

Ogólne Warunki Indywidualnego Ubezpieczenia Podróży Zagranicznych Easy Travel 365

Ogólne Warunki Indywidualnego Ubezpieczenia Podróży Zagranicznych Easy Travel 365

Pobierz
Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym Easy Travel 365

Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym Easy Travel 365

Pobierz
Klauzula informacyjna RODO

Klauzula informacyjna RODO

Pobierz
Regulamin zawierania umów na odległość

Regulamin zawierania umów na odległość

Pobierz

Skontaktuj się z nami

Polityka prywatności

 

APRIL to międzynarodowy holding ubezpieczeniowy powstały w 1988 roku we Francji (Lyon). Założyciel APRIL, Bruno Rousset, przyjął sobie za główny cel dostarczenie klientom kompleksowych i zarazem prostych rozwiązań ubezpieczeniowych.

Naszym działaniom przyświecają 4 podstawowe wartości: Prostota, Empatia, Wyobraźnia, Czas reakcji. Zgodnie z mottem Grupy "Zmieniamy oblicze ubezpieczeń", działamy tak, by uczynić rynek ubezpieczeń prostym i bardziej przyjaznym klientowi.