Roczne ubezpieczenie podróży zagranicznych Easy Travel 365

Easy Travel 365

Często podróżujesz? Wybierasz się w daleką podróż? Roczne ubezpieczenie podróży zagranicznych Easy Travel 365 to idealne rozwiązanie!

Ubezpieczenie obejmuje nieograniczoną liczbę podróży w ciągu roku. Nie musisz martwić się zakupem ubezpieczenia na każdą podróż z osobna – kupujesz raz i masz gwarancję fachowej, natychmiastowej pomocy przez cały rok, wszędzie gdzie tego potrzebujesz. Każdorazowo ochroną objęta jest podróż poza granice Polski, która trwa do 92 dni.

Polska - Points forts - Easy Travel 365 - 2

Ubezpieczenie obejmuje m.in. rekreacyjne uprawianie sportów letnich i zimowych, ochrona w przypadku zaostrzenia chorób przewlekłych oraz na wypadek ataków terroryzmu i wybuchu wojny. Stały kontakt z Centrum Pomocy daje poczucie bezpieczeństwa w każdej chwili i w każdych okolicznościach.

Zalety

 • Dopasowana oferta bez ograniczeń
  W ramach Easy Travel 365 bez ograniczeń wiekowych i opłat do- datkowych otrzymujesz ubezpieczenie kosztów leczenia aż do 265 000 PLN, OC do 100 000 PLN oraz NNW do 30 000 PLN. Zakres ubezpieczenia dopasowujesz do swoich potrzeb. To proste.
 • Podróżujesz, ile chcesz
  Ochrona nieograniczonej liczby podróży w ciągu roku. Każda podróż może trwać aż do 92 dni. Zawsze po polsku W trudnych chwilach pomoc wezwiesz po polsku. Nasz operator Assistance gwarantuje pomoc w języku polskim 24h/365 dni w roku na całym świecie. Dopasowana oferta bez ograniczeń.
 • APRIL eDoctor
  APRIL eDoctor, czyli bezpłatna e-konsultacja z polskim lekarzem przez video chat lub rozmowę telefoniczną. Gdziekolwiek jesteś wystarczy, że opiszesz objawy Twojej choroby a polski lekarz poradzi zakup konkretnych leków lub zarekomenduje odbycie stacjonarnej wizyty lekarskiej – wystawi odpowiednią receptę lub skierowanie. Prosto i wygodnie!
 • Ochrona w przypadku zaostrzenia chorób przewlekłych w cenie
  Jeśli podczas podróży nasili się zdiagnozowana u Ciebie choroba przewlekła, np. cukrzyca, nadciśnienie, choroby serca, astma, pokryjemy koszty leczenia, ratownictwa i transportu.
 • Rekreacyjne sporty letnie i zimowe
  Lubisz sport? W ramach podstawowego zakresu ubezpieczenia Easy Travel 365 jesteś objęty ochroną podczas rekreacyjnego uprawiania sportów letnich i zimowych, a za opłatą dodatkowej składki ochronę możesz rozszerzyć o szeroki zakres sportów wysokiego ryzyka.
 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawsze w cenie
  Jeśli wyrządzisz krzywdę innej osobie lub uszkodzisz jej mienie, w ramach ubezpieczenia może zostać jej wypłacone odszkodowanie.

Twoje Świadczenia

Łączna kwota świadczenia w przypadku zajścia danego zdarzenia ubezpieczeniowego.

 • Koszty leczenia ratownictwa i transportu: 265 000 PLN
 • OC: 100 000 PLN
 • NNW: 30 000 PLN
 • Assistance 24h: TAK
 • Rekreacyjne uprawianie sportów letnich i zimowych: TAK
 • Zaostrzenie choroby przewlekłej: TAK

Cena

 • Easy Travel 365: już od 199 zł/rok

Informacje ogólne

 • Długoterminowa ochrona - jedna polisa obejmująca wszystkie wyjazdy przez 365 dni (bez ograniczeń co do liczby wyjazdów za granicę). Jednorazowo maksymalny czas pobytu za granicą wynosi 92 dni.
 • Zakup ubezpieczenia on-line (polisa przychodzi na adres e-mail) lub u agenta ubezpieczeniowego w wybranym mieście.
 • W przypadku chęci skorzystania z ubezpieczenia szybki kontakt z całodobowym centrum pomocy

 

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Ubezpieczycielem jest SOGESSUR S.A., zakład ubezpieczeń w formie spółki akcyjnej, utworzony i działający zgodnie z prawem francuskim, z siedzibą pod adresem: Tour D2, 17 bis Place des Reflets, 92919 Paris La Defense Cedex Francja, zarejestrowany we Francji pod numerem spółki 379 846 637 R.C.S. Nanterre, działający w Polsce poprzez oddział: SOGESSUR S.A. Oddział w Polsce, z siedzibą we Wrocławiu (50-062), Plac Solny 16, wpisany do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 000532682.

Agentem jest APRIL POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie, ul. Sienna 73 00-833 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000262086, o kapitale zakładowym w wysokości 351 000,00 zł, NIP: 1132626599, REGON: 140578578, wpisana do rejestru agentów ubezpieczeniowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem 11166704/A. Pełnomocnictwo Agenta dostępne jest na stronie www.april-polska.pl.

Usługi powiązane

 • Stała opieka całodobowego Centrum Pomocy w podróży - masz możliwość kontaktu w każdej chwili w celu uzyskania natychmiastowej, fachowej pomocy lub konsultacji.
 • Organizacja wizyt lekarskich - nie musisz się martwić o kontakt z placówkami i lekarzami za granicą, otrzymujesz wsparcie przy zamawianiu wizyt lekarskich i badań lub przy organizacji transportu.

Lista krajów nie objętych

Zakres terytorialny świadczenia ochrony ubezpieczeniowej zależy od wybranej przez Ubezpieczającego strefy geograficznej. W każdym przypadku ochrona ubezpieczeniowa nie obowiązuje na terytorium Polski.

Przydatne dokumenty

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Easy Travel 365

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Easy Travel 365

Pobierz
Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym Easy Travel 365

Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym Easy Travel 365

Pobierz
Klauzula informacyjna RODO

Klauzula informacyjna RODO

Pobierz
Regulamin zawierania umów na odległość

Regulamin zawierania umów na odległość

Pobierz

Skontaktuj się z nami

Polityka prywatności

 

APRIL to międzynarodowy holding ubezpieczeniowy powstały w 1988 roku we Francji (Lyon). Założyciel APRIL, Bruno Rousset, przyjął sobie za główny cel dostarczenie klientom kompleksowych i zarazem prostych rozwiązań ubezpieczeniowych.

Naszym działaniom przyświecają 4 podstawowe wartości: Prostota, Empatia, Wyobraźnia, Czas reakcji. Zgodnie z mottem Grupy "Zmieniamy oblicze ubezpieczeń", działamy tak, by uczynić rynek ubezpieczeń prostym i bardziej przyjaznym klientowi.