Ubezpieczenie podróży krótkoterminowych Easy Travel

Easy Travel

Dobre ubezpieczenie turystyczne? Wybierz jeden z dwóch wariantów ubezpieczenia podróży krótkoterminowych Easy Travel!

Poszukujesz ubezpieczenia na krótki wyjazd za granicę? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Ubezpieczenie dla osób indywidualnych lub grup z atrakcyjnym pakietem zniżek. Optymalne sumy ubezpieczenia i fachowa natychmiastowa pomoc, wszędzie gdzie tego potrzebujesz.

Polska - Points forts - Easy Travel - 2

Wyjazdy letnie i zimowe - rekreacyjne uprawianie sportów, ochrona w przypadku zaostrzenia chorób przewlekłych oraz na wypadek ataków terroryzmu i wybuchu wojny. Stały kontakt z Centrum Pomocy daje poczucie bezpieczeństwa w każdej chwili i w każdych okolicznościach.

Zalety

 • Dopasowana oferta i atrakcyjne zniżki.
  Do wyboru jeden z dwóch wariantów ubezpieczenia: Easy Travel lub Easy Travel Plus oraz aż trzy pakiety zniżek obejmujących: wyjazdy grupowe dla co najmniej 4 osób, dzieci i młodzieży do 18 roku życia, rodziny podróżujące w co najmniej 4 osoby.
 • Trzy elastyczne zakresy terytorialne:
  Europa i kraje basenu Morza Śródziemnego, Świat poza USA / Kanadą / Japonią / Australią i Nową Zelandią oraz Świat.
 • Zawsze po polsku
  W trudnych chwilach pomoc wezwiesz po polsku. Nasz operator Assistance gwarantuje pomoc w języku polskim 24h/365 dni w roku na całym świecie.
 • APRIL eDoctor
  APRIL eDoctor, czyli bezpłatna e-konsultacja z polskim lekarzem przez video chat lub rozmowę telefoniczną. Gdziekolwiek jesteś wystarczy, że opiszesz objawy Twojej choroby a polski lekarz poradzi zakup konkretnych leków lub zarekomenduje odbycie stacjonarnej wizyty lekarskiej – wystawi odpowiednią receptę lub skierowanie. Prosto i wygodnie!
 • Rekreacyjne sporty letnie i zimowe
  Lubisz sport? W ramach podstawowego zakresu ubezpieczenia Easy Travel jesteś objęty ochroną podczas rekreacyjnego uprawiania sportów letnich i zimowych, tj. podczas uprawiania narciarstwa i snowboardu na wyznaczonych trasach, jazdy na rowerze, pływania żaglówką, kajakiem, łodzią wiosłową, rowerem wodnym, podczas pieszych wycieczek po oznaczonych trasach i wędrówek po górach do 3000 m.n.p.m. bez użycia sprzętu wspinaczkowego, zabezpieczającego i asekuracyjnego, podczas jazdy na wielbłądzie, uczestnictwa w jeep-safari, wędkowania i żeglowania do 20 mil morskich od brzegu, w charakterze załogi. Za opłatą dodatkowej składki ochronę możesz rozszerzyć o szeroki zakres sportów wysokiego ryzyka.
 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawsze w cenie
  Jeśli wyrządzisz krzywdę innej osobie lub uszkodzisz jej mienie, w ramach ubezpieczenia może zostać jej wypłacone odszkodowanie.
 • Ochrona w przypadku zaostrzenia chorób przewlekłych w cenie
  Jeśli podczas podróży nasili się zdiagnozowana u Ciebie choroba przewlekła, np. cukrzyca, nadciśnienie, choroby serca, astma, pokryjemy koszty leczenia, ratownictwa i transportu.

Twoje Świadczenia

Łączna kwota świadczenia w przypadku zajścia danego zdarzenia ubezpieczeniowego.

Easy Travel

 • koszty leczenia i transportu: 215 000 PLN, w tym koszty poszukiwania i ratownictwa: 65 000 PLN;
 • OC: 100 000 PLN
 • bagaż podróżny: 1 000 PLN
  w tym sprzęt elektroniczny: 500 PLN
  opóźnienie do pięciu godzin: 500 PLN
 • Pomoc assistance 24h: TAK
 • Rekreacyjne uprawianie sportów letnich i zimowych: TAK
 • Zaostrzenie chorób przewlekłych: TAK

Easy Travel Plus

 • koszty leczenia i transportu: 430 000 PLN,
  w tym koszty poszukiwania i ratownictwa: 65 000 PLN;
 • OC: 200 000 PLN
 • bagaż podróżny: 2 000 PLN
  w tym sprzęt elektroniczny: 1 000 PLN
  opóźnienie do pięciu godzin: 500 PLN
 • Pomoc assistance 24h: TAK
 • Rekreacyjne uprawianie sportów letnich i zimowych: TAK
 • Zaostrzenie chorób przewlekłych: TAK

Każdy wariant ubezpieczenia można rozszerzyć o:

 • Ubezpieczenie NNW z sumą ubezpieczenia do 32 000 PLN
 • Ubezpieczenie sportów wysokiego ryzyka
 • Ubezpieczenie kosztów rezygnacji i przerwania podróży

Cena

 • Easy Travel: od 4,79 PLN dziennie za osobę
 • Easy Travel Plus: już od 8,79 PLN dziennie za osobę

Informacje ogólne

 • Zakup ubezpieczenia on-line (polisa przychodzi na adres e-mail) lub u agenta ubezpieczeniowego w wybranym mieście.
 • Bez dodatkowych formalności i badań lekarskich.

 

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Ubezpieczycielem jest SOGESSUR S.A., zakład ubezpieczeń w formie spółki akcyjnej, utworzony i działający zgodnie z prawem francuskim, z siedzibą pod adresem: Tour D2, 17 bis Place des Reflets, 92919 Paris La Defense Cedex Francja, zarejestrowany we Francji pod numerem spółki 379 846 637 R.C.S. Nanterre, działający w Polsce poprzez oddział: SOGESSUR S.A. Oddział w Polsce, z siedzibą we Wrocławiu (50-062), Plac Solny 16, wpisany do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 000532682.

Agentem jest APRIL POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie, ul. Sienna 73 00-833 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000262086, o kapitale zakładowym w wysokości 351 000,00 zł, NIP: 1132626599, REGON: 140578578, wpisana do rejestru agentów ubezpieczeniowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem 11166704/A. Pełnomocnictwo Agenta dostępne jest na stronie www.april-polska.pl.

Usługi powiązane

 • Stała opieka całodobowego Centrum Pomocy w podróży - masz możliwość kontaktu w każdej chwili w celu uzyskania natychmiastowej, fachowej pomocy lub konsultacji.
 • Organizacja wizyt lekarskich - nie musisz się martwić o kontakt z placówkami i lekarzami za granicą, otrzymujesz wsparcie przy zamawianiu wizyt lekarskich i badań lub przy organizacji transportu.

Lista krajów nie objętych

Zakres terytorialny świadczenia ochrony ubezpieczeniowej zależy od wybranej przez Ubezpieczającego strefy geograficznej. W każdym przypadku ochrona ubezpieczeniowa nie obowiązuje na terytorium Polski.

Przydatne dokumenty

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Easy Travel

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Easy Travel

Pobierz
Karta produktu Easy Travel

Karta produktu Easy Travel

Pobierz
Klauzula informacyjna RODO

Klauzula informacyjna RODO

Pobierz
Regulamin zawierania umów na odległość

Regulamin zawierania umów na odległość

Pobierz

Skontaktuj się z nami

APRIL to międzynarodowy holding ubezpieczeniowy powstały w 1988 roku we Francji (Lyon). Założyciel APRIL, Bruno Rousset, przyjął sobie za główny cel dostarczenie klientom kompleksowych i zarazem prostych rozwiązań ubezpieczeniowych.

Naszym działaniom przyświecają 4 podstawowe wartości: Prostota, Empatia, Wyobraźnia, Czas reakcji. Zgodnie z mottem Grupy "Zmieniamy oblicze ubezpieczeń", działamy tak, by uczynić rynek ubezpieczeń prostym i bardziej przyjaznym klientowi.