Ubezpieczenie podróży krótkoterminowych Easy Travel

Easy Travel

Dobre ubezpieczenie turystyczne? Wybierz jeden z dwóch wariantów ubezpieczenia podróży krótkoterminowych Easy Travel!

Poszukujesz ubezpieczenia na krótki wyjazd za granicę? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Ubezpieczenie dla osób indywidualnych lub grup z atrakcyjnym pakietem zniżek. Optymalne sumy ubezpieczenia i fachowa natychmiastowa pomoc, wszędzie gdzie tego potrzebujesz.

Polska - Points forts - Easy Travel - 2

Wyjazdy letnie i zimowe - rekreacyjne uprawianie sportów, ochrona w przypadku zaostrzenia chorób przewlekłych oraz na wypadek ataków terroryzmu i wybuchu wojny. Stały kontakt z Centrum Pomocy daje poczucie bezpieczeństwa w każdej chwili i w każdych okolicznościach.

Zalety

 • Dopasowana oferta i atrakcyjne zniżki.
  Do wyboru jeden z dwóch wariantów ubezpieczenia: Easy Travel lub Easy Travel Plus oraz aż trzy pakiety zniżek obejmujących: wyjazdy grupowe dla co najmniej 4 osób, dzieci i młodzieży do 18 roku życia, rodziny podróżujące w co najmniej 4 osoby.
 • Trzy elastyczne zakresy terytorialne:
  Europa i kraje basenu Morza Śródziemnego, Świat poza USA / Kanadą / Japonią / Australią i Nową Zelandią oraz Świat.
 • Zawsze po polsku
  W trudnych chwilach pomoc wezwiesz po polsku. Nasz operator Assistance gwarantuje pomoc w języku polskim 24h/365 dni w roku na całym świecie.
 • APRIL eDoctor
  APRIL eDoctor, czyli bezpłatna e-konsultacja z polskim lekarzem przez video chat lub rozmowę telefoniczną. Gdziekolwiek jesteś wystarczy, że opiszesz objawy Twojej choroby a polski lekarz poradzi zakup konkretnych leków lub zarekomenduje odbycie stacjonarnej wizyty lekarskiej – wystawi odpowiednią receptę lub skierowanie. Prosto i wygodnie!
 • Rekreacyjne sporty letnie i zimowe
  Lubisz sport? W ramach podstawowego zakresu ubezpieczenia Easy Travel jesteś objęty ochroną podczas rekreacyjnego uprawiania sportów letnich i zimowych, tj. podczas uprawiania narciarstwa i snowboardu na wyznaczonych trasach, jazdy na rowerze, pływania żaglówką, kajakiem, łodzią wiosłową, rowerem wodnym, podczas pieszych wycieczek po oznaczonych trasach i wędrówek po górach do 3000 m.n.p.m. bez użycia sprzętu wspinaczkowego, zabezpieczającego i asekuracyjnego, podczas jazdy na wielbłądzie, uczestnictwa w jeep-safari, wędkowania i żeglowania do 20 mil morskich od brzegu, w charakterze załogi. Za opłatą dodatkowej składki ochronę możesz rozszerzyć o szeroki zakres sportów wysokiego ryzyka.
 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawsze w cenie
  Jeśli wyrządzisz krzywdę innej osobie lub uszkodzisz jej mienie, w ramach ubezpieczenia może zostać jej wypłacone odszkodowanie.
 • Ochrona w przypadku zaostrzenia chorób przewlekłych w cenie
  Jeśli podczas podróży nasili się zdiagnozowana u Ciebie choroba przewlekła, np. cukrzyca, nadciśnienie, choroby serca, astma, pokryjemy koszty leczenia, ratownictwa i transportu.

Twoje Świadczenia

Łączna kwota świadczenia w przypadku zajścia danego zdarzenia ubezpieczeniowego.

Easy Travel

 • koszty leczenia i transportu: 215 000 PLN, w tym koszty poszukiwania i ratownictwa: 65 000 PLN;
 • OC: 100 000 PLN
 • bagaż podróżny: 1 000 PLN
  w tym sprzęt elektroniczny: 500 PLN
  opóźnienie do pięciu godzin: 500 PLN
 • Pomoc assistance 24h: TAK
 • Rekreacyjne uprawianie sportów letnich i zimowych: TAK
 • Zaostrzenie chorób przewlekłych: TAK

Easy Travel Plus

 • koszty leczenia i transportu: 430 000 PLN,
  w tym koszty poszukiwania i ratownictwa: 65 000 PLN;
 • OC: 200 000 PLN
 • bagaż podróżny: 2 000 PLN
  w tym sprzęt elektroniczny: 1 000 PLN
  opóźnienie do pięciu godzin: 500 PLN
 • Pomoc assistance 24h: TAK
 • Rekreacyjne uprawianie sportów letnich i zimowych: TAK
 • Zaostrzenie chorób przewlekłych: TAK

Każdy wariant ubezpieczenia można rozszerzyć o:

 • Ubezpieczenie NNW z sumą ubezpieczenia do 32 500 PLN
 • Ubezpieczenie sportów wysokiego ryzyka
 • Ubezpieczenie kosztów rezygnacji i przerwania podróży

Cena

 • Easy Travel: od 4,79 PLN dziennie za osobę
 • Easy Travel Plus: już od 8,79 PLN dziennie za osobę

Informacje ogólne

 • Zakup ubezpieczenia on-line (polisa przychodzi na adres e-mail) lub u agenta ubezpieczeniowego w wybranym mieście.
 • Bez dodatkowych formalności i badań lekarskich.

 

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Ubezpieczycielem jest SOGESSUR S.A., zakład ubezpieczeń w formie spółki akcyjnej, utworzony i działający zgodnie z prawem francuskim, z siedzibą pod adresem: Tour D2, 17 bis Place des Reflets, 92919 Paris La Defense Cedex Francja, zarejestrowany we Francji pod numerem spółki 379 846 637 R.C.S. Nanterre, działający w Polsce poprzez oddział: SOGESSUR S.A. Oddział w Polsce, z siedzibą we Wrocławiu (50-062), Plac Solny 16, wpisany do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 000532682.

Agentem jest APRIL POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie, ul. Sienna 73 00-833 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000262086, o kapitale zakładowym w wysokości 351 000,00 zł, NIP: 1132626599, REGON: 140578578, wpisana do rejestru agentów ubezpieczeniowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem 11166704/A. Pełnomocnictwo Agenta dostępne jest na stronie www.april-polska.pl.

Usługi powiązane

 • Stała opieka całodobowego Centrum Pomocy w podróży - masz możliwość kontaktu w każdej chwili w celu uzyskania natychmiastowej, fachowej pomocy lub konsultacji.
 • Organizacja wizyt lekarskich - nie musisz się martwić o kontakt z placówkami i lekarzami za granicą, otrzymujesz wsparcie przy zamawianiu wizyt lekarskich i badań lub przy organizacji transportu.

Lista krajów nie objętych

Zakres terytorialny świadczenia ochrony ubezpieczeniowej zależy od wybranej przez Ubezpieczającego strefy geograficznej. W każdym przypadku ochrona ubezpieczeniowa nie obowiązuje na terytorium Polski.

Przydatne dokumenty

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Easy Travel

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Easy Travel

Pobierz
Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym Easy Travel

Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym Easy Travel

Pobierz
Klauzula informacyjna RODO

Klauzula informacyjna RODO

Pobierz
Regulamin zawierania umów na odległość

Regulamin zawierania umów na odległość

Pobierz

Skontaktuj się z nami

Polityka prywatności

 

APRIL to międzynarodowy holding ubezpieczeniowy powstały w 1988 roku we Francji (Lyon). Założyciel APRIL, Bruno Rousset, przyjął sobie za główny cel dostarczenie klientom kompleksowych i zarazem prostych rozwiązań ubezpieczeniowych.

Naszym działaniom przyświecają 4 podstawowe wartości: Prostota, Empatia, Wyobraźnia, Czas reakcji. Zgodnie z mottem Grupy "Zmieniamy oblicze ubezpieczeń", działamy tak, by uczynić rynek ubezpieczeń prostym i bardziej przyjaznym klientowi.